16 september: dag van de Sanacoach!

Op zaterdag 16 september stellen een aantal Sanacoaches hun praktijk open voor het publiek.
Wat kan u hier van verwachten?

• U kan kennis maken met de Sanacoach uit uw buurt
• Er kan een analyse gedaan worden van uw lichaamssamenstelling op een professionele weegschaal. De Sanacoach zal dit dan met u bespreken.
• U zal kunnen genieten van een granolastaaltje. Dit zal volledig bereid zijn volgens het recept van Sandra.
• Er zal ook een gezond drankje worden aangeboden.
• U kan deelnemen aan een wedstrijd waarbij er twee Sanaboxen te winnen zijn!

Genoeg redenen om eens langs te komen. De Sanacoaches zijn alvast enthousiast om jullie talrijk te ontvangen!
Er wordt met inschrijvingen gewerkt. U kan zich inschrijven via het e-mailadres van de Sanacoach uit uw buurt.
Openingsuren van 10u tot 13u en 14u tot 17u nemen.(15 minuutjes per deelnemer ongeveer).

Sanacoaches:

  • Lieselotte
    Adres: Brusken 64 bus 1, 9100 Sint-Niklaas
    Dendermondesteenweg 189, 9070 Destelbergen
    Kasteelstraat 9, 9170 Sint-Gillis-Waas
    @: lieselotte@sanamethode.be
  • Evelyne
    Adres: Kapelstraat 9, 3350 Orsmaal/Linten
    @: evelyne@sanamethode.be (Enkel voormiddag)
  • Anke
    Adres: Heirbaan 221a, 3621 Rekem
    Overbroekstraat 71C, Wellen
    @: anke@sanamethode.be
  • Elise
    Adres:Ooigemstraat 19, 8792 Desselgem
    @: elise@sanamethode.be
  • Lesley
    Adres: Heivelden 24, 2861 Onze Lieve Vrouw Waver, Mechelen
    @: lesley@sanamethode.be
  • Marijke
    Adres:Bollostraat 72, 3140 Keerbergen
    @: marijke@sanamethode.be
  • Ilse
    Adres:Leopoldlaan 3, 9400 Ninove
    @: ilse@sanamethode.be
  • Sofie
    Adres: Akkerstraat 29, Dessel
    @: sofie@sanamethode.be
  • Greet
    Adres: De Pretlaan 11, 2950 Kapellen
    @: greet@sanamethode.be
  • Julie
    Adres: Ringlaan 15, 1730 Asse
    @: julie@sanamethode.be (Enkel voormiddag)
  • Sarah
    Adres: Stationsstraat 53, 3110 Rotselaar
    @: sarah@sanamethode.be (Enkel voormiddag)
  • Ann-Sophie
    Adres:Cederstraat 17, 880 Roeselare
    @: annsophie@sanamethode.be
  • Els
    Adres: Kroonlaan 8, 8400 Oostende
    @: els@sanamethode.be
  • Edith
    Adres: Haiglaan 32, 8900 Ieper
    @: edith@sanamethode.be
  • Lore
    Adres:Mariakerkeplein 8, 9030 Mariakerke
    @: lore@sanamethode.be (Enkel voormiddag)
  • Annelies
    Adres: Van Schoorstraat 61a, 1030 Schaarbeek
    @: Annelies_vk@sanamethode.be
  • Veerle
    Adres: Neerhofstraat 19, 8870 Izegem
    @: veerle@sanamethode.be (Enkel namiddag)
  • Nathalie
    Adres: Akrenbos 68c, 1547 Bever
    @: nathalie@sanamethode.be
  • Jolien
    Adres: Dorpstraat 14, 9870 Machelen-aan-de-Leie
    @: jolien@sanamethode.be
  • Hanne
    Adres: Baron de Boesinghestraat 24, 8750 Zwevezele
    @: hanne@sanamethode.be
;